אורלי רגב לוגו

המלצות

עיצוב מטבח מודרני מטבח לבן

שיפוץ מסיבי שהסתיים בסיפוק גדול!

הגענו לאורלי לאחר כמעט שנתיים של התחבטויות עד כמה גדול יהיה השיפוץ שחלמנו עליו ובאיזו מעצבת לבחור . ברגע שפגשנו את אורלי ההתלבטות נגמרה ויצאנו לדרך.

אורלי נעימה, קשובה, מדויקת מאורגנת ומסודרת . התכנון היה מדוקדק ומפורט ההדמייה שיקפה את התוכניות. היצירתיות מחד ופרקטיות מצד שני של אורלי הפכו את ההגדרות שלנו למציאות.

ביקשנו בית מחודש ומואר- קיבלנו !

ביקשנו מפלס כניסה אחיד חלל כניסה מזמין- קיבלנו !.

ביקשנו הגדלת מקומות האיחסון בבית- קיבלנו !

החל משלב הגדרת הדרישות , התכנון , הכנת תכניות העבודה עבודה מול בעלי המקצוע השונים - בחירות ריצוף תאורה צבעים רהיטים אביזרים - הכל בתיאום ברגוע בצורה מוקפדת .

כל בעלי המקצוע ללא יוצא מן הכלל החמיאו לאורלי על עבודת התכנון . כל מי שנכנס לביתנו המחודש- מחמיא למעצבת.

בקיצור, שיפוץ מסיבי שהסתיים בשביעות רצון גדולה שלנו- לא ברור מאליו בכלל- ממליצים על אורלי בחום !

משפחת בוסי, פרדס חנה

עיצוב סלון דירת קבלן

אורלי ומתן - תודה ענקית על התהליך שעברתם איתנו, על הבחירות המוצלחות, החשיבה על כל הפרטים הקטנים, על הסבלנות האינסופית לכל השגעונות והבקשות שלנו והאוזן הקשבת התמידית בכל שעה. אין ספק שהתוצאה הסופית מראה את גודל הכשרון! ליוויתם אותנו במקצועיות, באדיבות ובחברות, זכיתם למחמאות מכל ספק ובעל מקצוע שניתקלנו בו וזה לא מובן מאליו.. אלופים אמיתיים!

עיצוב מרחב עבודה משותף

הגעתי אל אורלי רגב ללא היכרות קודמת לאור החלטה על מעבר החברה למשרדים חדשים וההפנמה שאני זקוק לסיוע מקצועי. חיפשתי כתובת אשר תוכל לנהל עבורינו את תהליך השיפוץ בשת"פ עם החברה הקבלנית בכל הקשור לנושאי תכנון, עיצוב, הלבשה ונוכחות בשטח. האתגרים היו רבים , דרישות מצד חברת האם בחו"ל (תאגיד רב לאומי מהגדולים בעולם) , חששות של עובדים ומעבר ממודל של עבודה בחדרים למודל של חלל פתוח. עוד לפני כל דבר אחר ,אורלי נכנסה לעומקה של התוכנית האדריכלית והציעה שינויים שמעולם לא היו עולים בדעתי, מה שאפשר לנו ניצול אופטימלי של המושכר , הרחבת החלל הפתוח המשרת את מרבית העובדים ושטחי השירות, תכנון מטבחון מהנה ומרווח לעובדים ,לובי מפנק ועוד, והכל בטווח של ימים בודדים כך שהצלחנו להכניס את השינויים לתוכנית העבודה של הקבלן ללא עכובים וללא חילוקי דעות לגבי עלויות. אורלי , עם החיוך המתמיד, הרוגע והנעימות , זמינה תמיד ,פיתחה עבורינו שפה ויזואלית ייחודית, אשר משתלבת עם זו של חברת האם בחו"ל. כל זאת נעשה במקצועיות רבה, תוך שימת לב לפרטים, ללא פשרות ותוך שמירה על אווירה טובה ונעימה גם במצב של קונפליקטים עם בעלי המקצוע והספקים (וכאלו תמיד יש) . המשרד החדש זוכה למחמאות מקיר לקיר . אין ספק שאחת ההחלטות הטובות שנלקחו על ידינו בתהליך הייתה לשכור את שירותיה של אורלי ולא רק שאני ממליץ בחום על אורלי אלא גם בטוח שאם נצטרך שוב שירותי עיצוב פנים , היא הראשונה שנפנה אליה.

עיצוב משרדים מאופק וייצוגי

פנינו אל אורלי רגב בעקבות המלצות חמות כדי לתכנן את משרדינו ברעננה. כבר מהפגישה הראשונה הבנו כי אנחנו נמצאים בידיים טובות ומקצועיות. קידום הפרויקט וריכוז על הפעולות הנדרשות, תחת הובלתך ויחד עם ליאורה ספין - מנהלת הביצוע ונועה דבש - המלבישה, הביאו לבניית משרדינו במקצועיות ואכפתיות תוך הקשבה, שיתוף, הקפדה על התקציב ועמידה בלוח זמנים נוקשה.
ברצוננו להודות לכן על תכנון ועיצוב המשרדים החדשים - החל משלב בחינת המשרדים האופציונליים, דרך הבנת הצרכים והרצונות ועד התכנון של המרחב, בניית הקונצפט והבחירות העיצוביות של החומרים והצבעוניות וכלה בניהול הפרויקט לכל אורך הדרך. תודה על שהפכתן את החלום שלנו למציאות.
בכבוד רב ובהערכה רבה

עיצוב לובי קבלה למשרד עורכי דין

אורלי ונועה היקרות, עכשיו, כשפרויקט המעבר למשרדים החדשים שלנו הסתיים, אפשר לנשום לרווחה, להביט לאחור ולהנות מהתוצרים. ובהזדמנות זו, אנחנו רוצים להודות לכן מכל הלב, על המקצועיות, האדיבות, האיכפתיות ותשומת הלב שהפגנתן לכל פרט ופרט בתכנון ובעיצוב המשרדים שלנו. אנחנו לקוחות מרוצים מאוד ונשמח להמליץ עליכן לכל מכרנו וחברנו בלב שקט ובביטחון רב. הרבה תודה והערכה יוזוק את מלכין עורכי דין

עיצוב חדר ישיבות מרכזי, מחיצות זכוכית בשילוב וילונות חשמליים

המעצבות דליה ואורלי הן מעצבות מהנשמה. ליוו את הפרויקט במקצועיות ובנקאות יתרה כאילו זה ביתם. היה לי העונג לעבוד במחיצתן, למדתי רבות בכל הקשור לירידה לפרטים. הן השקיעו ימים ולילות בפרויקט. אני מודה להן כשותף לעשיה הזו ואין לי ספק שהם יצליחו בכל פרויקט כי הן צמד מוכשר שיודע לחלק משימות ללא שום ויכוח, כמו מכונה משומנת. בהצלחה לכן ותודה על הכל, רמי ארזי סמנכ"ל ישראמרין. תודה מיוחדת למעצבות המוכשרות אורלי רגב ודליה לוי על עיצוב המשרדים בצורה מעוררת השראה שמשקפת את חזון החברה - להיות חברת הבנייה המודולרית המובילה בישראל.

עיצוב מדרגות קלות בסלון כפרי

ממליצה בחום על אורלי רגב כמעצבת לבית שלך!!
אחרי סיום תהליך בנייה של מעל שנה וחצי, החל מהתוכניות ועד למנורה האחרונה אני יכולה לומר בפה מלא שהיה פשוט תענוג!! אורלי מקצועית מאוד, מאורגנת, שמה לב לפרטים ולקחה בחשבון את הטעם האישי שלנו ואת התקציב (לא פחות חשוב:)). אורלי, היית האור של הבנייה שלנו, מאחלים לך בהמשך עשייה מהנה ובטוחים שכל מי שיבחר לעבוד איתך יזכה! תודה רבה

תכנון ועיצוב וילה כפרית

אורלי רגב אדריכלית ומעצבת פנים שהגענו אליה ממש באקראי ועל פי האינטואיציות של בעלי, ללא שום היכרות מוקדמת מסתבר שהאינטואיציות צלחו מאוד. אורלי אישה נעימה, זרמה איתנו ע"פ רצונותינו וצרכינו. מקצועית, מדוייקת וממש פרפקציוניסטית. שלטה היטב בכל תחום שנדרש ואף מעבר, מתוכניות הבית, תאורה, נגרות וכו' עם שימת לב לפרטים קטנים מאוד אך חשובים. אנו משפחת דהן ממליצים בחום – לא יכולנו לבקש יותר. מיליון תודות והצלחה בהמשך ובגדול כי את ממש ראויה.

מבט ממעלה המדרגות אריחים מאויירים

לאורלי היקרה, ברצוננו להודות לך מעומק הלב, על הליווי הצמוד והמקצועי בבניה של הקומה השנייה בביתנו. בזכות היצירתיות שבורכת בה, עיצבת לנו את הקומה בצורה יפה שמעוררת התפעלות את המבקרים בה. כ"כ התנהלת מולנו במלוא הרגישות תוך התחשבות ברצונותינו ובסגנוננו האישי. הליווי שלך סייע לנו מאוד בבחירת הדגמים השונים: ריצוף, קרמיקה, תאורה וכו. תמיד היית זמינה ומוכנה להתגמש בזמן לטובתנו. סייעת לנו רבות בהתנהלות מול הקבלן, היית מעין מפקחת עבודה, למרות שזה היה מעבר לתפקידך. אנו מאחלים לך הצלחה בהמשך עבודתך, ובטוחים שגם בסופו של הפרויקט הבא שלך, יהיה עוד לקוח מרוצה.

עיצוב מטבח יחידה להשכרה

רוצים מעצבים קשובים, מקצועיים וסבלניים ?מעצבים שיודעים לעמוד על שלהם מול בעלי המקצוע מצד אחד, אבל גם לתת מענה לכל הרצונות והצרכים שלכם? עבדנו עם שני מעצבים ונהננו מאוד - מעצב הפנים מתן קווה ומעצבת הפנים אורלי רגב. הם הלכו איתנו יד ביד בכל שלב, ונתנו מענה מיידי, זמין ומקצועי לכל בעיה ובלת"ם שצצו בדרך. תהליך השיפוץ נמשך למעלה משלושה חודשים אך צלחנו אותו בהצלחה רבה - בזכותם.

עיצוב סלון מודרני חמים

לאורלי היקרה, אחרי תקופה כה ארוכה ומפרכת שבה עברנו כברת דרך, קשה במילים הכל לתאר להיכנס לפרטים, אף קשה יותר.. דבר אחד ברור ללא ספק את מדהימה, מקצועית, אכפתית, יש לך סבלנות אין קץ, לא מתעייפת לכל מקום להתרוצץ.. לא עושה חשבון וקיטורים, שואפת לתקתק את הדברים. נעימת הליכות, ךא מתפרשת בפחות, שואפת לשלמות ופועלת ללא לאות. פועלת באהבה מתוך בחירה כאילו שלך היא הדירה, מברכים אותך ואומרים תודה על המאמץ ועל העבודה, תודה על ההשקעה וכמובן על התוצאה. בהערכה ובחיבה משפחת גלעד ראשל"צ

עיצוב מטבח כחול כפרי

אורלי היקרה, אנחנו כל כך שמחים שבחרנו בך לתכנן וללוות את השיפוץ שלנו. הדירה יצאה פשוט מקסים! ההתאמות לצרכים השונים שלנו, לרצונות ולחלומות שלנו קיבלו ביטוי ומורגשים בכל פינה ומעבר בדירה. בזכות המחשבה והתכנון המוקפד והתקשורת שלך מול הספק, המטבח שלנו פשוט מושלם! (פונקציונליות של אחסון, מכשירי חשמל וכיו"ב, מפגשי הקווים של הנגרות והאסתטיקה) . יצרת לנו בית שאנחנו שמחים כל כך לחזור אליו בכל יום! אנחנו ממליצים בחום לכל מי ששוקל שיפוץ, לא לוותר על הייעוץ המקצועי שלך, השירות האדיב וכמובן התוצאה הנהדרת!.