אורלי רגב לוגו

WRL משרדי חברת, רעננה

תכנון עיצוב והלבשה לחברת WRL במשרדיה ברעננה, 560 מ”ר.

עבודה מול חברת הניהול של הבניין ‘תדהר’ בתהליך התכנון והעיצוב עד האכלוס.

תכנון מחודש של המרחב לניצולו המקסימלי:

הגדלת אפשרויות ההושבה באזור האופן ספייס, תכנון מחדש של מבואת הכניסה לחברה והוספת אזור ישיבה והמתנה, תכנון מחדש של מטבחון הצוות וחדר הישיבות,

הוספת פתרונות אחסון בכלל המרחב ויצירת הפרדה נוחה בין אזורי העבודה השונים.

בחירת חומרי גמר – פרקט, אריחים מאויירים, נגרות, מטחי מטבח, צבעי קירות וכדומה מתוך המבחר של בעל הבניין

וכן בחירת פריטי ריהוט והלבשה – בחירת ריהוט ישיבה, גופי תאורה, ריהוט משרדי משלים, מחיצות אקוסטיות, ריהוט למטבחון ואקססוריז.

גיבוש קונצפט עיצובי ייחודי – שילובי צבעים, צבעים ומרקמים. ובנוסף – פיתוח שפה גרפית ייחודית הלקוחה מעולמות התוכן של החברה, ומחברת אותה לצבעוניות והחזון של חברת האם הגרמנית.

שפה זו תורגמה למדבקות קיר ומחיצות זכוכית מרהיבות.

ליווי החברה במעברה ממשרדיה בהרצליה לרעננה תוך שימוש מושכל בריהוט וציוד קיים ולאורך כל התהליך של השיפוץ תוך ביקורים בשטח ומתן מענה טלפוני זמין.

עבודה צמודה מול סמנכ”ל הכספים של החברה והמנכ”ל.

הגעתי אל אורלי רגב ללא היכרות קודמת לאור החלטה על מעבר החברה למשרדים חדשים וההפנמה שאני זקוק לסיוע מקצועי. חיפשתי כתובת אשר תוכל לנהל עבורינו את תהליך השיפוץ בשת"פ עם החברה הקבלנית בכל הקשור לנושאי תכנון, עיצוב, הלבשה ונוכחות בשטח. האתגרים היו רבים , דרישות מצד חברת האם בחו"ל (תאגיד רב לאומי מהגדולים בעולם) , חששות של עובדים ומעבר ממודל של עבודה בחדרים למודל של חלל פתוח. עוד לפני כל דבר אחר ,אורלי נכנסה לעומקה של התוכנית האדריכלית והציעה שינויים שמעולם לא היו עולים בדעתי, מה שאפשר לנו ניצול אופטימלי של המושכר , הרחבת החלל הפתוח המשרת את מרבית העובדים ושטחי השירות, תכנון מטבחון מהנה ומרווח לעובדים ,לובי מפנק ועוד, והכל בטווח של ימים בודדים כך שהצלחנו להכניס את השינויים לתוכנית העבודה של הקבלן ללא עכובים וללא חילוקי דעות לגבי עלויות. אורלי , עם החיוך המתמיד, הרוגע והנעימות , זמינה תמיד ,פיתחה עבורינו שפה ויזואלית ייחודית, אשר משתלבת עם זו של חברת האם בחו"ל. כל זאת נעשה במקצועיות רבה, תוך שימת לב לפרטים, ללא פשרות ותוך שמירה על אווירה טובה ונעימה גם במצב של קונפליקטים עם בעלי המקצוע והספקים (וכאלו תמיד יש) . המשרד החדש זוכה למחמאות מקיר לקיר . אין ספק שאחת ההחלטות הטובות שנלקחו על ידינו בתהליך הייתה לשכור את שירותיה של אורלי ולא רק שאני ממליץ בחום על אורלי אלא גם בטוח שאם נצטרך שוב שירותי עיצוב פנים , היא הראשונה שנפנה אליה.